Jambo Namadgi 500ml difuzorius

169,00 €
Su mokesčiais

Jambo Namadgi namų kvapas, kedro lapai, cinamonas, tonka. Stiklas/medis.

Kiekis

Jambo kvapai kuriami kartu su garsiais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, kvepalų gamybos epicentre. 

Kvapas yra mūsų rafinuočiausias ir giliausias pojūtis. Kvapai lemia 75 % mūsų emocijų. Tai daug, ar ne? Štai kodėl taip svarbu, kad kambaryje būtų unikalus, tinkantis kvapas. Tokį, kuris lavina pojūčius, sukelia gyvus prisiminimus, priverčia svajoti ar mąstyti... Iš esmės, kvapą, kuris suteikia  malonų pojūtį.

Prabangus... akį traukiantis, unikalaus kvapo Jūsų namų interjero elementas!

Jambo užtikrina tobulą kvapų ir patirčių harmoniją. Nuo natūralių kvapų, kurie sukuria šiltą, jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių daiktų, kurie tikrai tinka prie interjero. 

Autentiški "Jambo" namų kvapai nukels Jus į kelionę po pasaulį...  Padovanokite šią unikalią dovaną savo draugams, artimiesiems arba... sau!

Pavadinimas pasako viską: šie kvapai visais atžvilgiais dvelkia prabanga ir leidžia patirti unikalią "Jambo" patirtį. Kad patikėtumėte, turite užuosti kvapą!

NAMAGDI
Namadžio nacionalinis parkas yra unikali vieta Žemėje. Čia rasite įspūdingus kalnus, plačias lygumas, kvapą gniaužiančius vaizdus ir didžiulę laukinių gyvūnų įvairovę. Parsineškite palaimingą nuostabios gamtos kvapą į savo namus!

Jambo Namadgi - exclusive linija -  prabangus ir mistiškas kvapas...

Viršutinė nata: kedro lapai

Vidutinė nata: cinamonas

Bazinė nata: tonka

Medžiaga:  stiklas, medis, natūralūs aliejai
Spalva: natūrali
Kiekis: 500 ml
Prekės kodas: 10NMG500

 

10NMG0500

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti